مستر چنگال به عنوان جامعه مجازی خوراکی‌ها، با هدف ارائه راهکاری برای دسترسی سریع علاقمندان به کسب تجربه‌های جدید در زمینه خوراکی‌ها از سال 1389 در اصفهان آغاز به فعالیت کرده است.

این پایگاه با بیشترین دربرگیری به لحاظ تقسیمات فعالان عرصه خوراکی‌ها، موفق شده است اطلاعات دقیقی از رستوران‌ها، فست‌فودها، کافی‌شاپ‌ها، کله‌پزی‌ها، تریاها، سفر‌ه‌خانه‌های سنتی، چایخانه‌ها، غذاخوری‌ها و پیتزافروشی‌ها و مراکز عرضه کنتاکی‌ها، کترینگ‌ها، کباب و بریان و انواع اسنک‌ها را در دسترس علاقمندان به صرف غذا و یا انواع خوراکی‌ها در خارج از منزل قرار دهد.

جامعه مجازی خوراکی‌ها (مسترچنگال) هم‌چنین علاوه بر اینکه موفق شده است قابلیت دسترسی به تمامی واحدهای صنفی در عرصه خوراکی‌ها را به صورت مجزا فراهم کند، اطلاعات دقیقی از موقعیت مکانی هر یک از واحدهای عرضه کننده محصولات غذایی را نیز در اختیار افراد قرار دهد.

مسترچنگال، با ایجاد یک امکان بی‌نظیر، به کاربران خود امکان آن را می‌دهد که برترین رستوران‌ها، کافه‌ها، مراکز عرضه فست‌فود و در مجموع بهترین واحدهای صنفی فعال در عرصه صنایع غذایی شهر و استان را مشاهده کنند و حتی پس از استفاده، در شاخصه‌ها و ویژگی‌های مختلف به آنها امتیاز دهند.

جامعه مجازی خوراکی‌های مسترچنگال همواره با به روزرسانی اطلاعات خود، آخرین واحدهای تاسیس شده را نیز به کاربران معرفی می‌کند تا افرادی که علاقمند به تجربه فضاهای جدید و متنوع هستند نیز بتوانند با جدیدترین مراکز فعال در این عرصه آشنا شده و از فضای آنها استفاده کنند.

به طور کلی، مستر چنگال به عنوان یک جامعه مجازی فراگیر در عرصه خوراکی‌ها، در ارتباطی دو سویه، به دنبال آن است تا شرایطی را فراهم آورد که مراکز عرضه خوراکی‌ها و علاقمندان به صرف غذا و انواع مواد خوراکی در خارج از منزل، تعامل خود را افزایش دهند و بیش از پیش فضاهای جدید، ناب، جذاب و متنوع را تجربه کرده و بهترین اوقات خود را در این محل‌ها سپری کنند.

جامعه مجازی خوراکی‌ها، بر اساس چشم‌انداز پیش‌بینی شده، در آینده نزدیک به یکی از جامع‌ترین فضاهای مجازی در زمینه موضوعات مرتبط با خوراکی‌ها تبدیل خواهد شد و به بهترین نحو ممکن، از تمامی واحدهای فعال در این زمینه حمایت خواهد کرد.

قابلیت های مستر چنگال
1- ارائه يك صفحه اختصاصي به شما، كه شما با داشتن مديريت اين صفحه مي توانيد هر گونه تغييري را به دلخواه خود بر آن خود اعمال كنيد
2- مدیریت تصاویر اسلایدشو
3- اعلام هرگونه تخفيف در صورت موجود بودن
4- امكان نمايش منوي غذايي خود
5- امكان نمايش مختصات جغرافيايي شما( آدرس) در نقشه گوگل
6- امكان نمايش امكانات مكان شما در صفحه
7- امكان رقابت با ديگران
8- امكان استفاده از نظرات مشتريان
9- امكان معرفي خود در سراسر ايران
و امکانات بی نظیر دیگر

ثبت آنلاين
با ارائه اين بخش، مسترچنگال کار را براي صاحبان رستوران ها، کافي شاپ ها، تریاها، فست فودها و ... آسان مي کند!
صاحبان رستوران ها، کافي شاپ ها، تریاها، فست فودها و ... مي توانند با مراجعه به اين بخش واحد صنفي خود را به عضويت مسترچنگال درآورند! و هزینه اندک عضویت برای یکسال را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. فقط براي اين منظور کافي است تا مشخصات رستوران خود را از طريق فرم موجود براي ما ارسال نمايند و ما پس از احراز هويت  و تاييد صحت اطلاعات ارسالي، صفحه رستوران ها، کافي شاپ ها، تریاها، فست فودها و ... مربوطه را ثبت کرده، و در معرض ديد کاربران قرار مي دهيم. سپس کد کاربری و رمز ورود صفحه را همانند یک وبسایت مدیریت شده در اختیار شما قرار می دهد تا هر زمان که خواستند عکس و اطلاعات خود را تغییر دهند. به همين سادگي!


همکاری در سراسر ایران
از نظر وبسایت مسترچنگال همه هموطنان عزیزمان همکاران ما هستند. شما در هر جای ایران که باشد با پر کردن فرم همکاری و دریافت کد همکاری می توانید واحدهای خوب شهرتان را عضو کرده و از 50 درصد پورسانت حق عضویت برخوردار شوید.
همچنین شما می توانید در بخش تبلیغات درون سایت با ما همکاری کرده و از 25 درصد پورسانت این بخش نیز برخوردار شوید.